HTML Kodlama

PSD tasarımlarınızı grafik kullanımını en az değerde tutarak kodluyorum.
Entegre edeceğiniz yazılımınızın hızı kadar önyüz tasarımının yüklenme hızı da önemli olduğu için grafik kullanımını en aza indirerek css3 yetenekleri ile tasarımınızı kodluyorum. Tasarımınızda özel olarak hareketlilik katılmasını istediğiniz alanlarda en mantıklı uygulamaları onayınıza sunarak yapıyorum. (Örn. slider, carousel vb.)

Bootstrap 3, Bootstrap 4 ve Semantic-UI frameworkleri ile ön-yüzün dinamiliğini sağlıyorum. Bu aşama framework seçimi müşteri talebine göre yapılmaktadır.

Tasarım son onayınız ardından optimize edilerek size teslim edilir.

Optimizasyona dahil işlemler, javascript eklentileri ve css dosyalarının minimize edilmesidir. Yüklenme süresinin azaltılması için gerekli sıkıştırma işlemleri yapılmaktadır.(.min.css ve .min.js dosyalar halinde)

Düzenli bir kod yapısı ile kodlama yapıyorum böylece başka birinden alacağınız destekte, destek verecek kişi zorlanmıyor olacaktır.

Bir çok büyük ve orta ölçekli şirket ve belediyelere front-end desteği sundum.

Bir kaç referans;
eyfaticaret.com
atlaslastikleri.com
markamama.com.tr (ayrıca 2017 kış konseptide bana aittir.)
gunertasarim.com (tasarım ve kodlama)
burositofis.com

Tüm referansların sunumu henüz hazırlık aşamasındadır. tüm referanslar görmek için iletişime geçebilirsiniz.

(Tasarım süresi talebinize göre değişiklik gösterir. Örn: bir e-ticaret tasarımında bir anasayfa, bir kategori ürünleri listeleme, bir ürün detay, bir genel sayfa, bir sepet ve ödeme sayfasından oluşan tasarım süresi 7 gündür.)